BALETO PAMOKOS 5-6 METŲ VAIKAMS

Baleto pamokos yra puiki galimybė supažindinti 5-6 metų vaikus su šokio pasauliu. Šios pamokos ne tik padeda pagerinti kūno koordinaciją ir išvystyti gražius judesius, bet ir moko disciplinos ir atsakomybės. Be to, vaikai turi galimybę dalyvauti koncertuose ir konkursuose, pademonstruoti savo įgūdžius scenoje. Tokios patirties ne tik padeda didinti pasitikėjimą savimi, bet ir skatina tęsti šokio mokymąsi ateityje. Tad jei Jūsų vaikas yra susidomėjęs šokio pasauliu, baleto pamokas tikrai verta išbandyti.

BALETO PAMOKOS 7-13 METŲ MERGAITĖMS

Baleto pamokos yra puiki galimybė 7-13 metų mergaitėms susipažinti su šokio estetika ir disciplina. Šios pamokos padeda gerinti laikyseną ir suteikia gracijos pojūtį. Be to, dalyvavimas konkursuose ir koncertuose leidžia mergaitėms parodyti savo įgūdžius ir talentą plačiajai publikai. Į šias pamokas taip pat įtraukiamos įvairios pratimų technikos, kad būtų užtikrintas maksimalus nauda ir progresas. Dėl šių priežasčių, jei jūsų dukra nori mokytis šokio meno, baleto pamokos yra puiki vieta, kur ji gali pradėti savo kelionę šioje žavioje srityje.

GATVĖS ŠOKIAI 7-10 METŲ VAIKAMS

Gatvės šokiai vaikams yra puiki galimybė atskleisti savo talentus ir prisiimti atsakomybę už savo veiksmus kartu su draugais. Šokių užsiėmimai suteikia galimybę dalyvauti įvairiuose renginiuose ir konkursuose visoje Lietuvoje, kur galima parodyti savo šokio įgūdžius. Mes, kaip šokių grupė, esame prizininkai, kuriais labai didžiuojamės ir tęsiame tobulėjimą šokio srityje. Gatvės šokiai vaikams yra ne tik pramogos, bet ir puiki būdas ugdyti savo asmenybę ir bendrauti su kitais vaikais.

POP ŠOKIAI 11-15 METŲ VAIKAMS

Pop Dance yra stilius, kuris išsiskiria savo efektingumu ir įvairių šokio technikų mišiniu. Tai labai madingas ir populiarius šokio stilius, kurį dažnai galima pamatyti TV projektuose, koncertuose ar muzikiniuose klipuose. Pop Dance yra puikus kokteilis, kuriame yra įtraukti įvairūs šokių stiliai, susieti su scena ir pasirodymais. Tai reikalauja daug energijos, koordinacijos ir išraiškingumo, tačiau šis stilius yra puikus būdas parodyti savo kūrybiškumą ir išskirti save iš kitų šokėjų. Jei norite dalyvauti madingame šokių pasaulyje, Pop Dance yra vienas iš geriausių būdų įsitraukti į šį stilių.

a group of young girls in pink uniforms posing for a picture
a group of young girls in pink uniforms posing for a picture

GATVĖS ŠOKIAI + SPORTAS 4-6 METŲ VAIKAMS

Šioje grupėje yra mažyliai, kurie tik pradeda žengti pirmuosius žingsnius šokio pasaulyje, ir tie, kurie jau turi šiek tiek patirties, bet dar nėra pakviesti į pažengusiąją grupę. Mažiesiems šokėjams tikrai bus lengva įsisavinti ritmą ir ruoštis pasirodymams. Kiekvieno užsiėmimo metu daromi pratimai, skirti tempimui ir raumenų stiprinimui.

POP LINIJINIAI ŠOKIAI VAIKAIMS NUO 5 METŲ

Šiose pamokose vaikai išmoks šiuolaikinio pop šokio pagrindų, taip pat gerins lankstumą ir laikyseną. Vaikai šoks pagal šiuolaikinę muziką. Choreografijos yra lengvos, smagios ir nuotaikingos. Šios pamokos ne tik pagerins fizinę sveikatą ir koordinaciją, bet ir suteiks vaikams galimybę išreikšti savo kūrybiškumą ir išmokti bendrauti su kitais šokėjais. Šokis yra puikus būdas pagerinti savijautą ir turėti smagų laiką su draugais.

girl leaning on glass fish tank raising her two hands
girl leaning on glass fish tank raising her two hands

SVARBU – tėveliai į salę treniruočių metu neįleidžiami, tai prieš atvedant vaiką reiktų įsitikinti, ar jis sugebės išbūti be mamos ar tėčio valandą su treneriu.