BALETO PAMOKOS VAIKAMS

Baleto pamokos yra puiki galimybė supažindinti nuo 6 metų vaikus su šokio pasauliu. Šios pamokos ne tik padeda pagerinti kūno koordinaciją ir išvystyti gražius judesius, bet ir moko disciplinos ir atsakomybės. Be to, vaikai turi galimybę dalyvauti koncertuose ir konkursuose, pademonstruoti savo įgūdžius scenoje. Tokios patirties ne tik padeda didinti pasitikėjimą savimi, bet ir skatina tęsti šokio mokymąsi ateityje. Tad jei Jūsų vaikas yra susidomėjęs šokio pasauliu, baleto pamokas tikrai verta išbandyti.

GATVĖS ŠOKIAI VAIKAMS

Gatvės šokiai vaikams yra puiki galimybė atskleisti savo talentus ir prisiimti atsakomybę už savo veiksmus kartu su draugais. Šokių užsiėmimai suteikia galimybę dalyvauti įvairiuose renginiuose ir konkursuose visoje Lietuvoje, kur galima parodyti savo šokio įgūdžius. Mes, kaip šokių grupė, esame prizininkai, kuriais labai didžiuojamės ir tęsiame tobulėjimą šokio srityje. Gatvės šokiai vaikams yra ne tik pramogos, bet ir puiki būdas ugdyti savo asmenybę ir bendrauti su kitais vaikais.

a group of young girls in pink uniforms posing for a picture
a group of young girls in pink uniforms posing for a picture

POP/SHOW DANCE VAIKAMS 5-6 METŲ

Šioje grupėje yra mažyliai, kurie tik pradeda žengti pirmuosius žingsnius šokio pasaulyje, ir tie, kurie jau turi šiek tiek patirties, bet dar nėra pakviesti į pažengusiąją grupę. Mažiesiems šokėjams tikrai bus lengva įsisavinti ritmą ir ruoštis pasirodymams. Kiekvieno užsiėmimo metu daromi pratimai, skirti tempimui ir raumenų stiprinimui.

SVARBU – tėveliai į salę treniruočių metu neįleidžiami, tai prieš atvedant vaiką reiktų įsitikinti, ar jis sugebės išbūti be mamos ar tėčio valandą su treneriu.