JĖGOS DIRŽŲ TRENIRUOTĖ

TRX iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti kaip sudėtingas treniruoklių komplektas, tačiau tai yra labai įdomus ir efektyvus būdas treniruotis. Naudodami TRX diržus, galite padidinti savo treniruotės intensyvumą ir patobulinti savo fizinę formą. Tai yra puikus būdas paįvairinti savo kasdienę treniruotę ir pasiekti geresnių rezultatų. Jei norite patobulinti savo treniruotes, TRX diržai yra puikus pasirinkimas.

MIX TRENIRUOTĖ

Šioje treniruotėje derinami aerobikos, jėgos ir kitų fitneso krypčių elementai. Tai yra subalansuotas krūvis, kuris lavina koordinaciją, ritmo pojūtį, dailina kūno linijas, sutvirtina kūną ir mažina įtampą. Ši treniruotė yra puikus būdas išlaikyti gerą fizinę formą ir patobulinti savo sveikatą. Ji yra tinkama tiek pradedantiesiems, tiek ir patyrusiems sporto mėgėjams, kurie nori pasiekti gerų rezultatų savo kūno formavime, taip pat pagerinti savo kardiovaskulinę sveikatą ir bendrą ištvermę. Ši treniruotė yra įdomi ir įkvepianti, užtikrinanti jums ne tik fizinę, bet ir psichologinę gerovę.

FUNKCINIS TEMPIMAS

Funkcinis tempimas – tai treniruotė, kuri tinka visiems, nepriklausomai nuo jų fizinio pasiruošimo lygio ar amžiaus. Šis treniruočių tipas padeda gerinti raiščių elastingumą, sausgyslių tamprumą, raumenų elastingumą, laikyseną ir mobilumą. Be to, jis taip pat stimuliuoja širdies kraujagyslių sistemą ir atstato raumenis po jėgos treniruočių. Funkcinis tempimas yra ypač svarbus traumų prevencijai. Treniruotės metu atliekami pratimai, kurie lavina viso kūno lankstumą. Statinis ir dinaminis tempimas yra naudojami, kad pasiektų geriausius rezultatus. Statinis tempimas atliekamas lėtai su ilgais užlaikymais pozicijose, o dinaminis tempimas yra tempimas per judesį. Power Stretch yra efektyvi treniruotė, kuri naudinga visiems.

KOREKCINĖ MANKŠTA VAIKAMS NUO 7 METŲ

Užsiėmimų metu didžiausias dėmesys skiriamas mokinių taisyklingai laikysenai, organizmo stiprinimui, fizinės būklės gerinimui. Vaikai ne tik išmoksta taisyklingų judesių, bet linksmai ir naudingai praleidžia laiką.