Nuo Antikos laikų žinomas posakis „Sveikame kūne, sveika siela“ primena, kad tik būdami fiziškai sveiki jausimės gerai, išlaikysime dvasinę pusiausvyrą, nejausime nerimo. Vienas veiksnių, užtikrinančių fizinę sveikatą, reguliari aktyvi sportinė veikla.

Bajorų laisvalaikio studija kviečia visus, norinčius aktyviai praleisti laiką ir pasirūpinti gera fizine savijauta. Kodėl vertą rinktis Bajorų laisvalaikio studija? Ogi todėl, kad čia veiklos turės ir vaikai nuo 3,5 metų, ir suaugusieji... Ogi todėl, kad čia galėsite rinktis patraukliausią ir labiausiai tinkančią judėjimo formą – sportines treniruotes arba šokius... Ogi todėl, kad čia Jūsų laukia puikūs ir savo sritį išmanantys treneriai Roberta ir Aurimas Bajorai, kurie patys mėgsta aktyvų gyvenimo būdą, sportą, šokius, bet ir kitus nuoširdžiai nori sudominti, paskatinti pasirūpinti puikia fizine savijauta aktyviai judant, sportuojant, treniruojantis, šokant.

Roberta ir Aurimas Bajorai ne tik diplomuoti choreografai, pedagogai, sporto treneriai, organizuojantys įvairaus pobūdžio sportines treniruotes, šokių pamokas, kuriantys choreografijas, bet ir aktyvūs EUROWELLNESSDAY, NIKE, REEBOK konvencijų, įvairių šokių ir sporto seminarų dalyviai bei konferencijų ir seminarų lektoriai, besidalinantys sukaupta patirtimi.

Aurimo šokio pamokos visad smagios, linksmos, kupinos naujovių ir smagių idėjų, o grupinės treniruotės reikalauja jėgos, ištvermės ir greičio. Ir nors treniruotėse nėra laiko patinginiauti, bet po jų gera savijauta ir nuotaika garantuota. Robertos, savo darbą atliekančios nuoširdžiai, atsakingai, kruopščiai, šokio pamokos ar treniruotės reikalauja tikslumo, energijos, užsispyrimo, atkaklumo. Šokio ir sportinėse treniruotėse nereikia nuogąstauti, kad kažkas nepavyks, nes treneriai visad atsakingai ir kantriai koreguoja judesius, padeda taisyklingai atlikti pratimus.

Robertos ir Aurimo Bajorų stiprybė – kryptingas, tikslingas domėjimasis pedagogikos, kūno kultūros ir sportinės veiklos sritimis. Roberta Klaipėdos universitete baigusi šokio studijos krypties choreografijos studijų programą įgijo šokio bakalauro kvalifikacinį laipsnį, o Aurimas tame pačiame universitete baigęs teatro studijos krypties choreografijos studijų programą įgijo teatro bakalauro kvalifikacinį laipsnį. Vėliau abu Šiaulių universitete baigė pedagogikos studijų programą ir įgijo pedagogo kvalifikaciją, o Klaipėdos universitete, baigus šokio studijos krypties choreografijos studijų programą, buvo suteiktas šokio magistro kvalifikacinis laipsnis. Kvalifikaciją keldami seminaruose, konferencijose, mokymuose įgijo kūno kultūros ir sporto kvalifikacijas.

Tad norintys sportuoti, šokti, aktyviai judėti, neabejingi savo fizinei savijautai, visada laukiami Bajorų laisvalaikio studijoje

Mus rasite

Adresas

Dvaro g. 30
Kretinga

Kontaktai

8 638 26404
wufisrenginiai@gmail.com

Užsiprenumeruokite naujienlaiškius el. paštu iš rba.lt ir pirmieji sužinokite visas naujienas, tvarkaraščius ir registracijas.

person showing white envelope
person showing white envelope