Seminaras aktualus: sportininkams, sporto srities darbuotojams ir kitiems suinteresuotiems asmenims.

Seminaro aprašymas: Seminaro metu bus aptariamos sportininkų mitybos ypatybės, populiariausios dietos ir mitai apie jas, kalorijų skaičiavimas, detoksikacija, protarpinis badavimas, skaidulų vartojimo nauda, sveikos mitybos komponentai, maisto priedai produktuose, vandens svarba organizmui, maisto papildų vartojimas, mitybos planų aptarimas. Taip pat sužinosite apie kokybiško miego bei atsistatymo po fizinių krūvių įtaką sportiniams rezultatams. Rekomenduojama su savimi turėti rašiklį ir užrašinę.

Renata Švelnytė - asmeninė trenerė, mitybos ir sveikatingumo specialistė. Jau 8 metus dirbu sporto ir sveikatinimo srityje. Domiuosi naujausiomis sveikatinimo tendencijomis tiek sportiniu, tiek sąmoningos mitybos požiūriu. Kasdien dirbdama su klientais, matau svarbą padėti jiems jaustis geriau keičiant gyvenimo įpročius.

Baigusi sporto srities bakalauro studijas Klaipėdos universitete. Išklausiusi daugiau kaip 40 seminarų. O šiuo metu dirbu Sveikatingumo ir sporto klube šeimai - Apelsinas bei tęsiu Fizinio aktyvumo ir sporto pedagogikos magistrantūros studijas Klaipėdos universitete.

Kaina: 20 €.
Esamiems studijos nariams taikoma 50% NUOLAIDA.

Registracija